hírek

Szeptember 30. A magyar népmese napja

Szívünknek kiemelten kedves napja ez, hiszen tudjuk, hogy a gyermekeknek milyen fontos a mese!

Ma az udvari játék folyamán csoportjaink több helyen, több népmesét is hallgathattak.

Hálásan köszönjük a szülőknek,akik meseolvasással segítettek abban, hogy egy igazán „mesés” délelőttöt szervezzünk gyermekeinknek! 🙏

TOVÁBBI HÍREK

Téli szünet

Tisztelt Szülők! Tájékoztatom Önöket, hogy az előzetes igényfelmérés eredménye alapján - az iskolai téli szünettel párhuzamosan - óvodánk január első hetében zárva tart. (A döntés az esetleges gyermeklétszám, illetve az intézmény költséghatékonyságának tudatos...

bővebben

Meghívó

Az ADVENT szó jelentése „eljövetel”. A latin „adventus Domini” kifejezésből származik, ami annyit tesz: „az Úr eljövetele”. A Karácsonyt megelőző várakozás az eljövetelben éri el jutalmát. Óvodánkban is elkészül az adventi koszorú, s gyermekeinkkel közösen fogjuk...

bővebben