Támogatás

Keresztény Szülők Alapítványa

Mennyit ér 1%?

Kedves Szülők, Támogatóink!

Számunkra sokat!

Intézményünk az elmúlt években többszázezer Ft összeget kapott az 1%-os felajánlások révén a veszprémi Keresztény Szülők Alapítványától. Együttműködésünk sok évre tekinthet vissza, a közhasznú szervezet a beérkező támogatásokat teljes egészében Veszprém megyei katolikus iskolák és óvódák segítésére fordítja, saját működését pályázati úton és lelkes önkéntesek felajánlásaiból fedezi. A felajánlható 1% így garantáltan az oktató, nevelő munkánkat segíti!

Bővebb információ az alapítványról: www.ksza.hu

Az adó felajánlás ide kattintva kezdeményezhető. Ehhez szükség van:

A felajánló magánszemély adóazonosító jelére, és Az alapítvány adószámára (18917884-1-19)

Jelezzük, hogy a rendelkezést az adóbevallástól függetlenül, május 20-ig megteheti!

Felajánlását ezúton is köszönjük!