hírek

Hétvégi összefoglaló a ‘Gyereket a magasba’ rendezvényről

Remek összefoglalót kaptunk a VeszprémTV-től az elmúlt hétvégi ‘Gyermeket a magasba’! programról, amely nagyon jól átadja a rendezvény hangulatát.

Köszönjük, hogy ennyian itt voltatok! 🙂

TOVÁBBI HÍREK

Év végi hálaadó szentmise

MEGHÍVÓ Szeretettel hívjuk és várjuk óvodánk, a veszprémi Szent Margit Római Katolikus Óvoda családjait, a nevelési évet záró TE DEUM szentmisére. Helyszíne: Regina Mundi templom, Veszprém, Iskola u. 5. Időpontja: 2024. június 19. (szerda) délután 16 óra Óvodásaink...

bővebben

PÜNKÖSD ÜNNEPE

Pünkösdkor a Szentlélek eljövetelére és az egyház születésnapjára emlékezik a keresztény világ. „amikor elérkezett pünkösd napja, ugyanazon a helyen mindnyájan együtt voltak. Egyszerre olyan zúgás támadt az égből, mintha csak heves szélvész közeledett volna, és...

bővebben