hírek

Október 1. A zene világnapja

🎶

Kedden kis koncertet hallgathattak gyermekeink! A zene világa teljesen elvarázsolta őket!

Köszönjük Király Veronika(brácsa) és Furka-Márkus Ágnes(cselló) művészeknek, hogy megszínesítették a napunkat! Fantasztikus élmény volt mindenki számára!😊

TOVÁBBI HÍREK

Téli szünet

Tisztelt Szülők! Tájékoztatom Önöket, hogy az előzetes igényfelmérés eredménye alapján - az iskolai téli szünettel párhuzamosan - óvodánk január első hetében zárva tart. (A döntés az esetleges gyermeklétszám, illetve az intézmény költséghatékonyságának tudatos...

bővebben

Meghívó

Az ADVENT szó jelentése „eljövetel”. A latin „adventus Domini” kifejezésből származik, ami annyit tesz: „az Úr eljövetele”. A Karácsonyt megelőző várakozás az eljövetelben éri el jutalmát. Óvodánkban is elkészül az adventi koszorú, s gyermekeinkkel közösen fogjuk...

bővebben