hírek

Tihanyi kirándulást nyertek nagycsoportosaink

A Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola hagyományokhoz hűen az idén is megrendezte az óvodásoknak szóló, kétfordulós természetismereti vetélkedőjét.A versenyben részt vevő nagycsoportosaink, kiemelkedő eredményt elérve, a Balaton-felvidéki Nemzeti Parkba, egy Tihany természeti értékeit bemutató kirándulást nyertek.Alig várjuk, hogy beköszöntsön a tavasz, s május hónapban megvalósuljon a túra. 🙂Köszönjük a családok együttműködését, hogy a feladatok megoldásában, az alkotásban együtt munkálkodtak gyermekeikkel!A Szilágyinak külön köszönjük a lehetőséget!

Gratulálunk Mindenkinek! 🙂

TOVÁBBI HÍREK

Óvodánk képviselete a Családbarát Expón Kecskeméten

Büszkeség, hogy Kecskeméten a Családbarát Települések Expóján óvodánk is képviselhette városunkat Veszprémet. A Kopp Mária Intézet a Népesedésért a Családokért szervezésében megvalósuló program kiváló lehetőséget biztosított a települések közötti szakmai...

bővebben