hírek

Óvodánk képviselete a Családbarát Expón Kecskeméten

Büszkeség, hogy Kecskeméten a Családbarát Települések Expóján óvodánk is képviselhette városunkat Veszprémet. A Kopp Mária Intézet a Népesedésért a Családokért szervezésében megvalósuló program kiváló lehetőséget biztosított a települések közötti szakmai tapasztalatcserére. Standdal is készültünk, hogy bemutassuk Veszprémet, s családbarát jó gyakorlatainkat együtt Sótonyi Mónika önkormányzati képviselő -vel és a Visit Veszprém munkatársaival. Tartalmas, hasznos program volt, hálásan köszönjük! Tovább folytatjuk családbarát intézkedéseinket!😇

TOVÁBBI HÍREK

PÜNKÖSD ÜNNEPE

Pünkösdkor a Szentlélek eljövetelére és az egyház születésnapjára emlékezik a keresztény világ. „amikor elérkezett pünkösd napja, ugyanazon a helyen mindnyájan együtt voltak. Egyszerre olyan zúgás támadt az égből, mintha csak heves szélvész közeledett volna, és...

bővebben