hírek

Gyermekemelés ünnepi program

Bizony közeledik az Anyák napja.❤
A gyermekekkel, természetesen az óvodában is megköszöntjük majd az Édesanyákat, azonban még egy külön meglepetéssel készülünk!
2024.május 4-én,szombaton de.10.30-ra, szeretettel várjuk a családokat a Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom által szervezett családi programra, amelyen óvodánk is kedveskedik kézműves foglalkozással, „Így tedd rá” táncházzal.
Gyertek minél többen, köszöntsük fel együtt az Édesanyákat!🌷
Helyszín: Laczkó Dezső Múzeum előtti tér
Várunk Benneteket sok vidám programmal!🙂
👀Részletek a plakáton!

TOVÁBBI HÍREK

Év végi hálaadó szentmise

MEGHÍVÓ Szeretettel hívjuk és várjuk óvodánk, a veszprémi Szent Margit Római Katolikus Óvoda családjait, a nevelési évet záró TE DEUM szentmisére. Helyszíne: Regina Mundi templom, Veszprém, Iskola u. 5. Időpontja: 2024. június 19. (szerda) délután 16 óra Óvodásaink...

bővebben

PÜNKÖSD ÜNNEPE

Pünkösdkor a Szentlélek eljövetelére és az egyház születésnapjára emlékezik a keresztény világ. „amikor elérkezett pünkösd napja, ugyanazon a helyen mindnyájan együtt voltak. Egyszerre olyan zúgás támadt az égből, mintha csak heves szélvész közeledett volna, és...

bővebben