hírek

A víz világnapja óvodánkban

Ugye Ti is tudjátok milyen nap van ma? 🙂

A mi óvodánkban minden gyermek tudja!

Március 22. – A víz világnapja! 💧💦☔️☄️

Szuper délelőttünk volt, hiszen a Fanyűvő Játékpark Badacsony Bor-Balaton-Játék érkezett hozzánk megannyi remek, interaktív jákékkal. Az egész udvarunkat elfoglalta a sok-sok játékállomás, ahol a víz fontosságára, tulajdonságaira hívta fel óvodásaink figyelmét. Megismerhettük a Balatont, annak vízi élővilágát, híres hajóit, s egyéb titkait is…🙂

Köszönjük ezt a szép napot! 🙂❤

TOVÁBBI HÍREK

Óvodánk képviselete a Családbarát Expón Kecskeméten

Büszkeség, hogy Kecskeméten a Családbarát Települések Expóján óvodánk is képviselhette városunkat Veszprémet. A Kopp Mária Intézet a Népesedésért a Családokért szervezésében megvalósuló program kiváló lehetőséget biztosított a települések közötti szakmai...

bővebben