hírek

Királynék Földjén Királykisasszony jelmezkészítő workshop óvodánkban

TOVÁBBI HÍREK

Rajzpályázat díjazottjai a Veszprém Tv-ben

A Veszprém TV jóvoltából egy kedves videó érkezett hozzánk, amely még a Házasság Hete rajzpályázat díjátadójának örömteli pillanatait örökíti meg. (8.15' perctől...) Büszkék vagyunk díjazott óvodásainkra, családjaikra, óvodánkra!...

bővebben

Óvodai beíratás 2024.04.22-23.

Tisztelt Szülők!                                                                                                   Ikt.sz.: 34/2024 Ezúton szeretném tájékoztatni Önöket, a 2024/25. nevelési évre történő ÓVODAI BEIRATKOZÁS menetéről. A nemzeti köznevelésről szóló 2011....

bővebben

NYÍLT NAPOK

FIGYELEM! FIGYELEM! TOVÁBB FOLYTATÓDNAK NYÍLT NAPJAINK! SZERETETTEL VÁRJUK AZ ÉRDEKLŐDŐ CSALÁDOKAT ÉS LEENDŐ OVISAINKAT HÉTFŐN DÉLELŐTTÖNKÉNT. A KÖVETKEZŐ IDŐPONTOK: 2024. MÁRCIUS 11, 18, 25 ÉS ÁPRILIS 8,15 Időpont egyeztetés szükséges óvodatitkárunknál, az intézmény...

bővebben