hírek

Királynék Földjén Ékszerkészítő workshop

Bizony az elmúlt hétvégén sem tétlenkedtünk!

Óvodánk újra megnyitotta kapuit Veszprém és környéke lelkes családjai felé. De képzeljétek, még Ausztriából is érkeztek alkotók a hétvégi workshop-ra.

A Királynék Földjén csapatával, a királykisasszonyok, illetve királynék kincseit gazdagítottuk. Csillogó-villogó, gyönyörűséges ékszereket készítettünk. Voltak köztünk bölcsisek, ovisok, általános -és középiskolás leányzók, édesanyák, keresztmamák, nagymamák, barátnők, sőt még apukák is!

Varázslatos délelőtt volt!

Külön köszönjük önkénteseink közreműködését!🙏

Hamarosan újabb meglepetéssel készülünk, lessétek! 🙂

TOVÁBBI HÍREK

Újabb kreatív élmények óvodánkban

Elmúlt hétvégén újabb kreatív workshop-pal kedveskedtünk hölgyeknek óvodánkban, a Királynék Földjén programsorozat jegyében. A legeslegjobb az volt az egészben, hogy sok-sok régi óvodásunk-akik immár középiskolások, egyetemisták- , illetve leendő óvodásaink szülei is...

bővebben