Állatbarát óvoda lettünk

Állatbarát óvoda lettünk!

Fantasztikus hírünk van!
Az Állatvédelem gyerekeknek szerkesztőbizottsága az Állatorvostudományi Egyetem Állatvédelmi, Jogi, Elemző- és Módszertani Központjának szakmai támogatásával meghirdetett pályázatán, elnyertük az „Állatbarát Óvoda” címet. A pályázatra olyan óvodák jelentkezését várták, akik a 2021/2022. nevelési évben, kiemelkedően sokat tettek/tesznek az állatvédelemért, és arra törekednek, hogy beépítsék a felelős állattartást a nevelésbe változatos és kreatív programok segítségével. A cím használatára 2022. június 3-tól jogosult intézményünk egy teljes évig. Nagyon büszkék vagyunk gyermekeinkre, szülőkre, dolgozókra egyaránt, hogy szerető gondoskodással, jó példával szeretik, védik és tisztelik az állatokat. Folytatjuk a munkát, az állatok iránti figyelmet, gondoskodást!